Digital design

praktyka, która czerpie z cyfrowych procesów, cyfrowych materiałów i cyfrowych rozwiazań. Korzystając z najlepszych na rynku narzędzi, tworzymy wszystko czego potrzebujesz do reklamy najwyższej jakości.

Czytaj więcej

Graphical services

to wszystko, czego potrzebujesz, aby wyrazić sztukę ukrytą głęboko w Tobie. Jest to sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia, skuteczne przyciagnięcie uwagi, a zwłaszcza na to, by pozostać zapamiętanym z tej najlepszej strony.

Czytaj więcej

Event production

tworzenie eventu to praca mająca na celu uszczęśliwienie ludzi. To integrowanie, zabawianie, zadziwianie, emocjonowanie i satysfakcjonowanie ludzi. Dla nas pełen sukces to zrealizowanie Twojej wizji, tak by efekt zaskoczył nawet Ciebie.

Czytaj więcej

Yacht presence

o prezencji decyduje styl. Nadanie indywidualnego charakteru jakiemuś przedmiotowi to podpisanie go własnym stylem. Aby wyrazić swój styl możesz wykorzystać, co zechcesz. Kluczowe jest wykorzystanie tego we właściwy sposób.

Czytaj więcej

Interior

projektowanie wnętrz to nie jest praca, ale pasja - pasja którą pragniemy dzielić się z innymi. Piękno jest wokół nas, trzeba je tylko odkryć.

Czytaj więcej

Crazy team

aby mieć świeże spojrzenie i głowę pełną pomysłów, szukamy inspiracji na całym świecie. Nowe miejsca, nowe doświadczenia i nowi ludzie – to to, co napędza nasze życie i rozbudza naszą pasję.

Czytaj więcej

O nas

Młodzi ludzie dzielący pasję życia, dzielący zamiłowanie do piękna. Ludzie ze świeżym spojrzeniem na świat i zupełnie nowym podejściem do otoczenia.

Zespół pracujący razem, aby stworzyć coś doskonałego i zupełnie wyjątkowego. Otwarci i zawsze poszukujący nowych pomysłów. Doskonała mieszanka osobowości współpracujących, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Osobowości urodzonych by projektować, urodzonych by wyrażać emocje.

O nas

Kontakt

Bolinus Karol Konieczny

mobile: +48 783 77 84 88
e-mail: kontakt@bolinus.pl

Skontaktuj się z nami